Tule meille töihin!

Motivoivaa työtä hyvässä porukassa, osa-aikaisesti tai täyspäiväisesti – sinä päätät.

Lue lisää

Yhteystiedot

Naikon Oy, Pro-Aqua -maahantuonti

Beckerintie 4, 00410 Helsinki, Finland

Yhteystiedot

Aila Raukola

Ajanvarauksen esimies
050 309 8175
ajanvaraus@naikon.fi

Minna Koivisto

Asiakaspalvelu
050 412 5882
asiakaspalvelu@naikon.fi

Ismo Honkanen

Laskutus
050 440 3378
asiakaspalvelu@naikon.fi

Olli Hohenthal

Huolto
050 435 5113
asiakaspalvelu@naikon.fi

Johtajatiimi

Jouni Koukkari

Toimitusjohtaja
045 111 6363
jouni.koukkari@naikon.fi

Aloittaa 1.1.2018

Kuopion aluetoimiston johtaja
050 911 9702
naikon@naikon.fi

Mikko Kainulainen

Oulun aluetoimiston johtaja
050 345 1227
mikko.kainulainen@naikon.fi

Kaisa Myllyneva

Tornion aluetoimiston johtaja
050 435 5804
kaisa.myllyneva@naikon.fi

Pasi Liukko

Myyntitiimin johtaja
040 910 1150
pasi.liukko@outlook.com

Markku Raappana

Koulutusvastaava
040 586 5132
markku.raappana@outlook.com

Jäikö jokin asia epäselväksi?

Lähetä meille viestiä!

Ota meihin yhteyttä jättämällä viesti lomakkeen kautta, niin vastaamme teille mahdollisimman nopeasti.

Lähetä meille viesti